1. Hair Care Panda – Opinie – Cena – Zamienniki – Ulotka – Skład

Witaminy, które przywróciły blask moim włosom

Jeszcze jakiś czas temu moje źle wyglądające oraz porowate włosy były moim dużym kompleksem. Matowe i łamliwe, niezależnie od ilości stosowanych odżywek nie wyglądały dobrze najlepiej czuję się w długich włosach, ale skoro wyglądają na zniszczone to z pewnością uroku mi nie dodają.

Pomyślałam , że powinnam jeszcze sprawdzić odżywiania włosów od wewnątrz i zamówiłam polecane przez koleżankę witaminy na włosy w żelkach Hair Care Panda Vegan Gummies. Przyznaję, że początkowo byłam dość sceptycznie nastawiona, ale po wnikliwym zapoznaniu się ze składem witamin i oczywiście po wielu pełnych zachwytu słów pod adresem witamin przyjaciółki, pomyślałam, że faktycznie może to mój ratunek.

Hair Care Panda skład:

Biotyna na włosy 5000% ma wspaniałe działanie, pomaga zachować ich zdrowie, a nawet zapobiega siwieniu oraz wypadaniu Ilość biotyny w Hair Care Panda był zatem bardzo ważnym czynnikiem przy wyborze tych witamin.

Witamina B6 100%, która energetyzuje oraz wpływa na poprawność wzrostu włosów. Na pewno witamina B6 wpływa również bardzo pozytywnie na stan naszej skóry.

Niacyna 100% zwiększa wzrost włosów, działa nawilżająco na włosy, troszczy się o włosy przed powstawaniem łupieżu, przeciwdziała ich wypadaniu, a także wpływa na wzmocnienie cebulki włosa.

Cynk 100% jest katalizatorem oraz kontrolerem, gdyż kontroluje metabolizm aminokwasów, czyli wpływa na tworzenie keratyny, a także na wchłanianie się witaminy A, a również reguluje pracę gruczołów łojowych. Dzięki cynkowi nasze włosy są mocniejsze, zdrowsze oraz wolniej się przetłuszczają.

Witamina A 100% wzmacnia włosy, skórę i paznokcie. Niedobór witaminy A powoduje wypadanie, łamliwość i zahamowanie wzrostu włosów.

Selen 100% działa na kondycję włosów, a także kondycję naszego mechanizmu ludzkiego. Niedobór selenu powoduje osłabienie organizmu, a co za tym idzie kondycji naszej skóry, włosów i paznokci.

Witamina B12 100% pomaga zachować dobrą kondycję, energię oraz witalność. Niedobór tej witaminy wywoła wypadanie włosów, a także niedokrwistość. Skóra traci blask, a włosy stają się łamliwe i matowe.

Witamina B1 100% dzięki niej włosy są zdrowe, sprężyste oraz błyszczące. Oczywiście niedobór tej witaminy powoduje szorstkość, łamliwość i ogólny zły stan naszych włosów.
Witamina E 100% chroni przed stresem oksydacyjnym,

wzmacnia oraz nawilża włosy, odbudowuje ich blask i zdrowie.

Kwas pantotenowy 100% przyczynia się do prawidłowej syntezy witaminy D. Wspiera proces pigmentacji, spowalnia więc siwienie włosów.

Z punktu widzenia skład tych witaminowych żelków mówi sam za siebie. Ja przekonałam się i nie żałuję. Od kiedy zaczęłam przyjmować 2 żelki dziennie po posiłku, moje włosy zdecydowanie poprawiły swój stan, a ja wyglądam po prostu promieniująco. Co dla mnie również jest bardzo ważne, wszystkie składniki Hair Care Panda są wege, co jest spójne z wyznawaną przeze mnie filozofią życia.

Hair Care Panda opinie:

„Od kiedy zaczęłam stosować te witaminy, moje włosy całkiem zmieniły swój wygląd. Są piękne i lśniące, a ja nie mogę opędzić się od miłych słów W końcu znalazłam produkt, który z niewątpliwym sumieniem mogę polecić koleżankom.’’
Iza 35 lat

„Witaminy w żelkach to wspaniały pomysł. Nie dość, że dobry to jeszcze tak skuteczny. Włosy przestały wychodzić, a ja nie muszę już myśleć o tym, że pełno ich na moim ubraniu. Odkąd zażywam Hair Care Panda moje życie stało się piękniejsze.’’
Maja 25 lat